Party night out

friday night out and our band. :Dfriday night out and our band. :DDaniil and I. Hat party :D

 

Hey everybody! (As my favourite character Sophie from Two broke girls says:D)

How are you? The weather is amazing here in London, so hope you have got the same. I was quite busy last week (mainly with parties and Daniil’s BBQ:D). So there are some pictures from it. I love that, to hang out with friends, have some nice food, couple of drinks and enjoy good weather! Do you also like it?:)
Anyways. Today I am to tired for longer post so enjoy my pictures and have a fantastic day!

PS: Thanks to Chris the party on Friday was amazing. We had so much fun and did something like a small band… Well, it seemed funny to us, in that moment, I’m not sure if you will appreciate it:D.

Hey everybody! (aneb jak má oblíbená postava ze seriálu Dvě socky, Sophie, vítá osazenstvo restaurace:D)

Hm, jak se máte? Počasí venku je úžasné, doufám, že máte to samé, kdekoliv na světě se právě teď nacházíte. Poslední týden jsem byla celkem zaneprázdněná, upřímně – večírky a pozdními BBQ sešlostmi:D. Tak jsem s Vámi chtěla jen nasdílet nějaké fotky. Miluju to, po práci vypustit, nemyslet na nic jiného než jak propečený steak chci nebo které víno pít.. Také si užít přátele kolem a to počasí…Máte to také tak? :) Každopádně.. To je dnes vše, přátelé. Jsem celkem unavená z práce a počasí venku je pořád úžasné, tak si ho hodlám užít!!! Mějte se parádně.

Lucie

PS: Díky mému kamarádovi Crisovi jsme měli hlavně v pátek úžasný mejdan!! Sestavili jsme si něco jako malou kapelu a nafotili strašně moc vtipných fotek. No víte jak, nám to přišlo ultra vtipné v ten moment, nevím, jestli se Vám to bude líbit :D.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *