It is time to fly

DSC00764 DSC00756

I’m sitting in VIP lounge of business class on Heathrow airport. And I am doing my best to don’t look like idiot as I am staring at everything and really can’t believe in my strong character which is not raping the food bar against me! :D.

To understand – the upgrade was for free as our flight has been slightly changed. But to better one, haha! What an irony, still getting the business class:D.

So today we are flying to Miami. Our first destination is Miami beach, then through Florida and other states to California.. But about this later! I just wanted to give you quick update, share the exciting feelings (it is like 80% anxiety and being super nervous and 20% pure happiness) and wish you great day!

Sedím ve VIP salonku první třídy, rozlitá v koženém křesle, upíjím kafe a piju litry vody. Snažím se nevypadat jako idiotka, která na všechno zírá s otevřenými ústy a opravdu, ale opravdu se obdivuji za tak silný charakter nepřepadnout ten jídelní bar!:D.

Abyste rozumněli – dostali jsme zdarma upgrade do business class, protože náš let byl pozměněn. Největší ironií je, že nám ten let byl změněn k lepšímu, haha!
Stejně si tyhle drobnosti užívám, doopravdy nemám peníze na to, cestovat normálně lepší třídou než ekonomickou. Fakticky bych s mým rozpočtem měla cestovat v těch klecích spolu se zavazadly, v nákladovém prostoru :D.

Taky se Vám to někdy poštěstilo, být posunuti o třídu výše?:)

Takže dnes letíme do Miami, naše první zastávka na velkém road tripu skrze USA. Cítím napůl šílenou paniku a strach ale napůl čiré štěstí a adrenalin. Mám fůru magazínů, nového Pottera a hry na iPadu (spešl od Daniila, aby mě zabavil), takže těch 9 hodin bude hned jednodušších. Stejně létání strašně miluju!
Tak mějte krásný den!!!:)

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *