If ain't no fun, don't do it

pizza pizza4 pizza3 pizza2 pizza5 pizza6

Dá se říct, že už od minulého týdne slavíme Daniilovi narozeniny:D. My jsme takoví, slavící persóny co milují párty:D.
Každopádně zítra bude u nás na bytě velká párty (očekáváme nula až sto lidí) a mé přípravy vrcholí. To znamená že jsem na nervy z dortu, úklidu, dortu a všeho kolem. Ale snažím se držet, už jen proto že nechci nikoho otravovat svojí organizační povahou:D.

Včera jsme byli na večeři s Daniilem a Garym, naším kamarádem. Byli jsme v úžasné pizzerii v Notting Hill a byla to pecka. Objednali jsme si metrovou pizzu a strašně se přejedli. Nikdy jsem nejedla lepší pizzu! To místo určitě navštivte.

Vzala jsem si na sebe nový top z River Islandu, líbí se Vám? Celkový outfit jsem po večeři odmítla fotit, protože jsem byla za A: líná. Za B: Byla jsem tak přejedená že by z toho krátkého topu všechno vylezlo:D.

Nicméně jsme se měli moc fajn a já děkuju Garymu, že přišel:)

I can say that we’ve been celebrating Daniil’s birthday since last week. Well, you know, that’s what we are, lovely party people:D. Tomorrow we are hosting big house party at our place. We expect zero to one hundred people. Everything is almost done and surprisingly I am not getting as crazy as last year:D.

Yesterday we went for a dinner to amazing restaurant called Portobello ristorante. I have never had better pizza! We ordered the crazy 1 meter size and got soo full.
I was wearing my new River Island top. And you not gonna to see the rest of the outfit because first, I was lazy to do some posing and then, I was so full that my belly were coming out of the crop top:D.

Thank to my friend Gary for coming and make Daniil even happier and were such a good company!:)

April 01, 2016

0 comments on “If ain’t no fun, don’t do it”

    Leave a reply

    Your email address will not be published.