Fashion apps you must try

Dobrý ráno všem!
Je úterní poledne a Daniil hraje playstation. Mé srdce zaplesalo, že mám den pro sebe a můžu se věnovat blbinám jako nehty, blog, mačkání pupínků, blog, trhání obočí a blog.

Jak to začalo být všude kolem plné instagramů, ootdů, sociálních médií a smartphonů, tak bylo jasné že se brzy objeví i nějaké aplikace, které se Vám budou snažit usnadnit život. Ne, nevyberou za Vás oblečení ze skříně ale třeba Vám pomohou vytvořit outfit z kousků, které v ní máte. Důkladně jsem prošmejdila internet a našla pro Vás ty nejzajímavější, co by Vás třeba mohli inspirovat, nakopnout k novým projektům anebo třeba jen pobavit:)

Good morning to everybody!
It’s Tuesday morning, Daniil plays playstation. I am happily upstairs on my own, having girly time with nails, blog, searching for spots, blog, searching for rest of my eyebrows and blog.

Lately, as the whole internet is full of instagram, ootd hashtags, social networks and smartphones generally, it was quite clear that sooner or later there will be also mobile apps, fashion mobile apps. No, they won’t choose clothes from your wardrobe instead of you. But they might inspire you, help you with sorting your evening outfit or just entertain you:) Here we go!

stylebook_app

StyleBook
I přesto, že za tuto appku platíte, stojí to za to. Ve zkratce – nafotíte si všechno oblečení ze skříně a v aplikaci si potom skládáte outfity z oblečení, které máte poukládané ve Vámi vybraných kategoriích. Je trochu otravné ořezávat víceméně každý kousek (hlavně pokud máte tuny oblečení) ale jinak je to můj splněný sen!!!

StyleBook
However you have to pay for this app, it is definitely worth it. Long story short – in this app you make picture all of your stuff from your closet and simply creates outfits as you wish. The only thing is making picture of all the items right?

cloth_app

Cloth
Téměř stejná záležitost jako StyleBook, akorát že zdarma. Upřímně, design se mi vůbec nelíbil a také dost dám na první dojem, takže jsem ani nezkoušela!

Cloth
Almost the same as StyleBook, but for free. To be honest, I didn’t like the design and as I care about first impression, I haven’t even tried that!

polyvore_app

Polyvore
Nejprve začnete s krátkým kvízem určující Váš styl. Pak už jen nakupujete a lajkujete. Čím víc lajkujete, tím více appka poznává Váš styl a vybírá Vám vhodnější kousky. Chytré, ale drahé kousky:D.

Polyvore
First you start with a short quiz sorting out your taste. Than, you can shop! The more stuff you like in the app, the smarter it becomes and know your taste better. Clever, but expensive pieces though:)

mallzee_app

Mallzee
Vyberte si oblíbené značky a potom už házejte jednotlivé kousky doleva (jakože nechcete) nebo doprava (jakože jo)
anebo si rovnou něco kupte – za tohle bych dala určitě plusové body, že nemusíte navštěvovat přímo stránky obchodu ale nakoupit tady. Mínus je, že nemají zas tolik značek a tak je výběr trochu omezený.

Mallzee
You choose your favourite brand and put items either to left (if you don’t want it) or right (if yes) or just buy it straight away. It is really good that you don’t have to visit every single online store but shop here, for same prices. The only thing is that they don’t have so many brands so far.

keep_app

Keep
A zase nákupy. Tady ale najdete i designovky co se šperků a doplňků týče, nábytek nebo třeba i hotely na prázdniny.

Keep
And shopping again. But here you can find even design furniture or decorations, hotel rooms or experiences as well.

pose_app

Pose
Podle mě, Instagram se Snapchatem dohromady! Postnete fotku, sledujete ostatní uživatele, sbíráte followery. Klasická masírka:D. Říkejte si ale co chcete, já jen miluji brát inspiraci ze všech těch krásných outfitů!:)

Pose
In my opinion, it is like Instagram and Snapchat together. You post picture or video, other people like it, follow you. How classy:). You can say whatever you want but I love getting inspiration from all those beautiful outfits!

fad_app

Fad
To je něco pro mě! Mám perfektní češtinu a slovní zásobu jak by smet, ale angličtina a navíc ta odborná, se všemi těmi výrazy pro jiné sukně a různé límce… Tohle budu určitě používat a vybrousím si tím tak slovní zásobu do práce:)

Fad
This is really something for me! I’m pretty good with my mother tongue but english is a bit tricky in way of a fashion and all those special words. For sure, this will be my big help at work vocabulary!

stylect_app

Stylect
Aplikace podobná Mallzee, akorát tady nakupujete boty. A mají snad úplně všechno, na co si vzpomenete, od tenisek na platformách od Stelly McCartney až po tenisky od Chucka Taylora nebo Nike. Nakupovat můžete i jednotlivé looky, které v appce jsou. Ne vždy ale obrázky odpovídají nabídnutým kouskům. Škoda jen že ty co se mi líbily stály od tří set liber nahoru:D.

Stylect
The app is quite similar like Mallzee, but here you can shop shoes. And seems to me, they have everything! From Nike trainers, over Stella McCartney shoes to Chuck Taylor pieces. You can also shop here each look which you like. But not everytime the look is the same as the product which they offer you.

the_hunt_app

The Hunt
Nemůžete najít věc, která se Vám tuhle líbila na Instagramu? Či chcete stjný kryt na mobil jako má Kylie Jenner?
Postněte obrázek na The Hunt a třeba Vám ten kousek někdo najde!

The Hunt
Searching for Kylie Jenner’s phone case? Or do you want the top from Instagram you saw yesterday?
Post it on The Hunt and people around might find it for you!

Snad se Vám dnes nějaká ta appka zalíbila a třeba jí upotřebujete:))

Mějte se fajn!

I really hope you enjoyed today’s post!

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *