Day at Daytona beach & Nascar

DSC01027 DSC00996 _K3A1135 DSC01026 _K3A1117 _K3A1114DSC00933 DSC00937 DSC00943 DSC00951

To be honest, I didn’t know where Nascar racing track is!
And I was so excited that it was on your way to west, in Daytona. It is another typical american thing, this Nascar racing, not well known in Europe I would say. But I love it! It was absolutely amazing to see the track and feel a bit of the atmosphere.  During the tour you can go straight on the track (in a car as you can see).
We also spend one day on local beach. It was beautiful. Morning power walk and workout was amazing there. The beach was very quiet during sunrise and so calm.

Upřímně, já nevěděla že závodní okruh Nascar se nachází v Daytoně!
O to víc jsem byla natěšená, když jsme se rozhodli jej navštívit. Tuším, že Nascar je typická americká záležitost ale já to žeru. Samozřejmě nemám tušení o nějakých jménech závodníků a podobně, jen mě baví na to koukat. A ta zkušenost byla nezapomenutelná. Vidět tu závodní trať na vlastní oči, vidět kousek i z historie závodění a něvěřícně zírat na to, že ten okruh je v zatáčkách pěkně strmej.
Jeden den jsme také strávili na pláži. Byla to nádhera, zase o trochu jiná než Miami ale super. Po ránu byla pláž vylidněná a přímo stvořená pro power walk a nějaký ten workout. Jinak Daytona, nevím jestli kvůli tomu Nascaru a podobně, je plná hlučných masivních trucků (hlavně v noci), které brázdí ulice a pravděpodobně se předhánějí v tom, kdo bude hlasitější. Masakr. Fotky jsem nedělala, protože ten večer jsem byla strašně hladová a unavená. Tím pádem protivná a ne v náladě zachycovat tamní atmosféru:D.

September 06, 2016

0 comments on “Day at Daytona beach & Nascar”

    Leave a reply

    Your email address will not be published.