Daily randomly

just random coffee break:)new cold brew coffee in our french press

Ležím v obýváku na gauči vedle Daniila, který pilně pracuje. Dnes mu to jeho nasazení totálně závidím, protože mě se teda nic nechce. Mám pár věcí, které bych mohla dělat ale v cestě mi stojí YouTube, nový Cosmopolitan, další zbytečný YouTube a window shopping na Asosu.
(O pár hodin později…)
Stále jsem ve více méně horizontální poloze. Naštěstí už nemarním více ze svého posledního volného dne a kreslím. Na podzim chci zainvestovat do šicího stroje a tak potřebuji zadělat na střihy a nachytat inspiraci pro jednotlivé kousky, které budu šít:) Šijete taky?
Chystala jsem se dnes nafotit outfit, fakt se moc těšila.. Ale počasí v Londýně je neskutečně šedivé a deštivé. Prostě to občas nejde, tak to nebudeme hrotit, že:)
A co je jinak nového?
Koupili jsme si nový french press na kafe protože Daniil byl nadšenej z cold brew ze Starbucks. Takže celý den se proléváme kafem a já se nemůžu dočkat, až budu v noci lézt po stropě z toho přebytku kofeinu:D
Já se pro změnu odměnila zmrzlinovačem:D Ve kterém ale poctivě dělám jen mražené jogurty a zmrzlinu tak leda proteinovou, nemyslete:)
Jedu druhý týden paleo stravu. Moje posedlost jídlem vykrystalizovala, haha. Upřímně, zbavila jsem se všech obilovin, luštěnin a všech ostatních příloh ale vrátila jsem se k pár kouskům ovoce denně a mléčným výrobkům. O tom ale více příště.
Jinak taky tvrdě dřu v posilovně a šetřím peníze na prázdniny, takže nákupy musely jít na nějakou dobu stranou. Jsem hladová po výprodejích a River Islandu:( Já vím, je to strašně konzumní svět, ale někdo prostě módou žije!:)

A co je nového u Vás, holky moje?:) Jak si užíváte léta, máte nějaké plány a podobně?:)

Laying on the sofa, next to Daniil who works so hard today. I admire him so much today! You know those days when you are free, has got lots of time to do whatever you want but you are lazy for everything.
(Couple of hours later)
Still more in horizontal position. Well at least do not waste my time anymore but do some drawing. In the autumn I would like to invest money and buy sewing machine – I found really good one for good money! So I draw some designs of skirts, blouses to make in winter! Can’t wait for it:) Do you also like sewing / have some experience with it?:)
I wanted to post an outfit today but weather in London… Is simple so miserable!
And what’s new with me?
We bought new french press for nice coffee. Daniil loves the cold brew from Starbucks so we want to do it at home as well! Can’t wait to jump around our room in the middle of the night because of too much coffeine. For me, I bought ice cream maker (just to know – for protein soya ice cream or organic frozen yogurt:))
I’m also doing 2nd week of paleo diet. I got rid of all the grains, bread (which I miss!) but went back to dairy and fruit. But I’ll tell you more next time about it!
I also work really hard at gym and save all money for holidays. I miss shopping in River Island and don’t even look up for sales in Zara.. I know, so not neccessary, but somebody simple loves shopping and fashion!!!:))

And what about you my sweet girls? How is everything going, what’s new in your lifes?:))

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *