Work outfit

work outfitwork outfitwork outfitwork outfit Normálně mi moc nezáleží na tom, v čem jdu do práce, vzhledem k tomu, že nosím uniformu. Takže potřebuji něco pohodlného, v čem můžu spěchat na autobus nebo dobíhat metro. Volba je většinou jasná, tenisky Nike, legíny a dlouhý oversized svetr se šálou – snažím se být pořád stylová:D.

Dnes ale jdeme s Daniilem ven na procházku, tak chci něco co i hezky vypadá. Mimochodem, jdeme do Whole food marketu, podle mě nejúžasnějšího místa na světě pro nakupování potravin! Někdy příště Vám ukážu fotky.

Protože je venku pořád tak krásně mrazivo (sarkasmus), dala jsem šanci svému Balmain kabátu, který mám z kolekce z H&M. Taky jste si z té kolekce něco ulovili? Řeknu Vám, tady v Londýně to bylo šílenství koupit si nějaký kousek!
Dále mám na sobě džíny Levis – jsou to velice strečové džíny a trochu mě mrzí, že trochu povolili a nejsou už tak moc slim:(. Jinak jsou pohodlné, perfektní. Tenisky na platformě jsou z Alda, nikdy mě neomrzí ta barevná kombinace. A kšiltovku jste mohli již zaznamenat z mých prázdnin v New Yorku, kde jsem jí také koupila!

Co Vy, nosíte do práce – školy – uniformu nebo máte tu svobodu nosit si co chcete?

Usually I do not care that much what I wear on my way to the work as I change to my uniform anyways. I need something comfortable, something in what I can quickly get to the work – so my Nike trainers, leggings, oversized jumper and scarf – I still want to be a bit stylish:P.

But today we are going for a walk with Daniil so I wanted to look nice, be still warm in the same time. Btw we are going to the Whole food market, that’s the best place on planet Earth for grocery shopping! I’ll show you later some pictures.

Because it is still so freezing, my Balmain coat from H&M collaboration had a chance to shy. I really like the quality of the wool, the whole cut of the coat and silky finish! Did you also have a chance to buy something from that collection? Here in London it was madness to get something!
Next to it I wear Levis jeans, Aldo platformed trainers and my cap from New York. I love the combination of elegant coat and the cap – I saw it on one girl in New York and it looked fabulous in my opinion!

What about you, do you also have uniform at work / school or you have the freedom to wear whatever you want?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *