Weekend in Enschede

long weekend homemade burgers new haircut

Krásné Úterní ráno všem!

Tak jsem víkend strávila v Enschede, jak jsem psala minulém příspěvku. Měli jsme tuny úžasného jídla, hodně čokoládového dortu a více než dost kvalitního spánku. Prostě jsme se strašně rozmazlovali a lenošili a užívali si to:)
Teď nám s Daniilem začne ta rušnější část roku protože oba milujeme cestování a počasí v Londýně je na prd. Takže to bude v Dubnu to překvapení, v Květnu Holandsko a Česko, v Červenci potom Španělsko a plážový festival no a v Srpnu odjíždíme do Ameriky:)) Jediná trochu otravná věc na cestování je to létaní. Já to milovala ale teď se všemi těmi událostmi kolem a nepříjemnými turbulencemi se spíš bojím. Jak to máte Vy?

Já jsem už dnes zas v normálním režimu takže ráno posilovna, práce, večer navařit a naklidit a pak film s Daniilem:)
Jinak posilovna je super, začínám vidět výsledky a cítím se skvěle!:)

PS: Sdílím jen pár obrázků s novým účesem, burgery které jsme si s kluky dělali a také mým cestovním outfitem:)

Happy Tuesday to all of you:)

I spent this weekend in Enschede as I mentioned in a post I posted ages ago – I just needed some relax:)
So we had tons of good food, amazing chocolate cake and lots of sleep and company of good friends:) It was so nice! Now, we are going to have more traveling with Daniil as the weather is nicer and we love traveling. Just one annoying thing is the flying – I used to love that but with all those accidents around and turbulences it is so uncomfortable! Yesterday we even didn’t sit next to each other so I had to be brave on my own. Next time I’ll just get tipsy to don’t be scared:D

Anyways, today back to normal days, morning gym, then work, at the evening some cooking and cleaning and movie night with Daniil:)

PS: Sharing just couple of pictures of my new haircut, burgers which we made with guys and my very comfy travel outfit:)

Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *