Walk in park

Regent park - see whole outfit! Primark shorts, H&M jumper and New Look topRegent park - see whole outfit! Primark shorts, H&M jumper and New Look topSo cheap and so comfy! My new trainers from Primark.

Just few pictures today, from Regent’s park! I fell in love with this romantic top from New Look! I wore it even on Freshtival in Enseche, Netherlands that time. It looks so nice, summery and I love the old pink colour! The jumper is from H&M, so cheap, I got it in sale and it cost me just few pounds haha!!:)). Bottom part is from Primark – jeans shorts and white trainers with flowers. I love those, you can wear them either with some jeans or like in romantic way with dress!!! Weekend there we go, any party for today, guys?:)

Dnes jen sdílím pár fotek mého outfitu z Regent’s parku. Zamilovala jsem se do tohoto starorůžového topu z New Looku! Měla jsem ho i na Freshtivalu v Holandsku, působí tak romanticky:). Svetřík je potom z H&M, stihla jsem jej ve slevách asi za dvě stovky. Šortky a boty jsou z Primarku. Ty botky jsou úžasné, pohodlné a dají se kombinovat jak s džínovými kraťásky tak i s nějakými romantičtějšími šaty apod:).
Jen jsem Vám chtěla popřát pěkný víkend, chystáte se někam na párty??:)

June 19, 2015

0 comments on “Walk in park”

    Leave a reply

    Your email address will not be published.