Day off

day_off_1 day_off_4 day_off_3 day_off_2

Krásné Pondělí všem!

Miluji ten pocit nemuset vstávat. Po celém týdnu jsem byla trochu unavená a tak jsem byla velice vděčná za volnou neděli. Probudit se kdy chci, snídani si zásadně dát v posteli, a nedělat naprosto nic. Teda, to mi vydrželo asi tak hodinu, pak jsem prostě musela uklízet (jsem tím posedlá, vím) a užít si ten den. Taky jsem pracovala trochu na mém novém projektu pro blog, představím Vám jej, až to budu mít trochu rozpracované:).
Jo a taky – byl Valentýn. Slavíte? Já ano a ne. Ne proto, že láska by se měla oslavovat každej den. A ano proto, že mi to alespoň dává příležitost koupit Daniilovi něco pěkného, udělat mu nečím speciální radost. Miluji to:).

Včera jsem teda měla volno. Teda, povolali mě na chvíli do práce ale to nám nijak nemohlo zkazit náš den. A že to bylo něco – před pár měsíci jsem vysadila cukr ale když mě Daniil zahrnul sladkostmi, nemohla jsem odolat:D. Navíc mi dal úžasné přání, postnula jsem ho na instagram, zkoukněte:).

A můj outfit na Valentýnské rande? Nejvíc úžasné kalhoty krásně zeštíhlující nohy!! River Island prostě umí. Jsou velice strečové a velice pohodlné. Zamilovala jsem se do nich. K tomu jednoduše Asos tričko s krátkým rukávem, kabátek ze Zary a kabelku též značky.

PS: Následující týden mě určitě neminou nákupy. V Top Shopu mají úžasný bodysuit a potřebuji nutně tu kabelku v Zaře. Taky v Selfridges očekovat ten foťák!!:))

Monday is not my cup of tea.
I love days off. The feeling I do not have to wake up, have a breakfast in a bed and do nothing. So yesterday I had day off. Status quo of nothing-to-do took me just an hour, then I started to clean around (love that) and spent my Valentine with my Danischka. I was really happy for free day as I was tired.

So I was just walking around the city with Daniil, eating A LOTS of sweets (as I quitted sugar couple of months ago I was really craving it), enjoying the weather and each other.

And my Valentine’s day outfit? The coolest trousers from River Island! They just know what is good. They can create such an amazing silhouette! I combined it with my favourite simple t-shirt and coat from Zara. Bag is the same brand.
I hope you spent Valentine with somebody you love, friends, family or partner!:)

PS” Next week I do have to definitely do some shopping as I saw amazing new collection in Top Shop. Also the camera in Selfridges was stunning!!:)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *