Knot trend

knot and Cindy Crawford Joseph, Asos, Asos knot stuff Joseph Joseph knot

Strašně se mi líbí trend šatů, košil anebo i sukní na zavazování. Určitě doporučuji tohle léto vyzkoušet!
Vždy myslete na to, abyste podpořili siluetu své postavy a zavazováním jí tak naopak neubrali na kráse. Važte spíše povolené, vlající uzle, nesnažte se vytvářet velké mašle a la šlehačkový dort. Co třeba jednoduché bavlněné triko s uzlem na boku, vlněná sukně s vázáním vpředu? Doplňte o džínové kraťasy s vysokým pasem, conversky  a nude bag a máte vystaráno. Doporučuji také sázet na pastelové nebo tělové barvy – kousek tak můžete kombinovat ve více outfitech.

Uzle jsme mohli vidět i na přehlídkách SS16 – značky jako Joseph, Acne, Marni ale určitě třeba H&M nebo Zara. Určitě se koukněte i po levnějších obchodech, přeci jen přehlídky pro tuto sezonu byli na podzim a tak by i takový Primark mohl něco nabídnout! Veřte, že styl není o penězích!:)

Dejte vědět, jak se Vám tenhle trend líbí.

So cool trend, knots! I love it on dresses, shirts but especially on skirts. You have to definitely try it this summer!
Every time think about your silhouette, to make it even more beautiful, to support your curves – Make a knot loose, falling down. We don’t wanna look like a wedding cake, right?:)
As it is interesting detail, you can just add your favourite washed jeans, pair of converse shoes and nude purse.
Choose your knot stuff in pastel or nude colors to be able to combine it in more outfits.

You could already see this trend on SS16 shows so do your research in shops like Zara, Pull&Bear, H&M but even in Primark I’m pretty sure you would find something! If you can blow it out, take a look on brands like Joseph with its beautiful collection full of knots, Acne or Marni.

Let me know how do you like this trend!

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *