Toward the dreams

h&m h&m bata shoes h&m

Všichni bychom si přáli dělat jen to, co nás baví. Já bych chtěla být jen doma, se svým vlastním ateliérem, kreslit si modely a poté si všechno šít. Číst celé dny módní magazíny a sbírat z nich inspiraci. Chodit každý den po nákupech a čerpat nové nápady v ruchu velkoměsta. Zpátky do reality!:D
Ne každý má to štěstí, že má doma skvělé zázemí a může tak studovat jak dlouho chce, neřešit peníze nebo prostě. Ne ale každý z těch ostatních méně “obdařených” lidí má ale dost odvahy na to, aby se přestalo vymlouvat na okolnosti, sebrat se a něco dělat. Myslím si, že když si půjdete za něčím, co doopravdy chcete, opravdu tvrdě, tak to taky dostanete.
V poslední době jsem totiž tak přemýšlela, co do budoucna, čemu bych se chtěla věnovat. Tak nějak si rýsuji pětiletý plán. Šílený, co?:) Ale pro někoho, kdo miluje být organizovaný tak jako já, je to důležité. Ostatně pro nás všechny je důležité vědět, kam směřujeme, nebo co bychom si přáli v životě. Takže i Vám bych radila se tak zařídit. Buďte v životě šťastný (sami se sebou především), dělejte to, co Vás baví (ok, možná se tomu nemůžete věnovat profesně, proč to ale nedělat jako plnohodnotný koníček?), milujte naplno a obklopujte se lidmi, co Vás inspirují, nakopávají tou správnou energií, ne táhnou k zemi a jsou negativní. Věřím, že díky těmto jednoduchým pravidlům se Vám mnohem snadněji bude proplouvat tím bitevním polem zvaným život!

Tak se mějte fajn a určitě mi napište, jaké jsou Vaše sny v životě a co pro to děláte!

PS: Jasný no, outfit – od hlavy až ke kotníkům H&M, boty Baťa! :)

I guess each of us would like to do only things which we love – I would like to be at home all days long, designing and making my own clothes. Read fashion magazines in cool cafes and do shopping every day and live my dreams. Well hello, back to the reality:D
Not all of us is lucky enough to enjoy never ending student life sponsored by parents or just have enough money to do whatever we want. But we should stop searching for apologies and do everything what is possible to get what we want! If you want something really badly, you will get it. Just do your best for it, focus and be patient.

Lately, I was thinking what I want to do with my life. I was kind of creating my 5-years plan.. Crazy, right:) Well, important though, for somebody who loves being organized as much as I do. Actually I think for all of us it is important to know what we want and go toward it. Just be happy with yourself, love fully, surround yourself with people who inspires you and fill you with positive energy. And it will work:)

Guys, have a good day and tell me what are your dreams and what you doing for make them become true!

PS: Kind of forgot to comment my outfit so – from head to tip toes it is from H&M, shoes by czech company Bata!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *