Stripe it

stripe it stripe it stripe it stripe it shoes

Asi po páté se dnes vracím k psaní nového příspěvku a ne a ne ho dokončit, jak pořád koukám po těch platformách od Stelly McCartney. Abyste věděli, pracovat v luxusním nákupním domě má velké nevýhody protože máte tu možnost vidět veškeré ty designerské kousky naživo. A zkoušet a zkoušet. No a pak doma můžete jen brečet (jako já) že si prostě nemůžete dovolit tenisky za 700 liber!:D.

Taky to tak občas máte, že se prostě nemůžete soustředit? A mimochodem, kdybyste někde viděli oxfordky na platformě, budu ráda za tip. Mám pocit, že na jaře se po nich roztrhne pytel. :D

Objevila jsem v H&M tuto nádhernou košili s proužky. Zvolila jsem dnes jednoduchou bílo černou kombinaci ve spojením tenisek na platformě, tyhle z Alda mám strašně ráda. Džíny jsem již jednou zmínila – objevila jsem, že značka Guess mi sedne na zadek nejlépe:).

Jinak vymýšlím outfit na LFW – proto právě ta prokrastinace a hledání perfektních bot / topu / kalhot. Strašně se těším!

So for the 5th time today I’m back on my blog, working on new post. And still can’t finish it as I’m still looking for the Stella McCartney platform derby shoes.You know, working in luxury store department has got one big disadvantage – you can see all those designer piece which you obviously want after seeing them. I love the shoes but I really can’t afford £625 for it:D.

Do you also have sometimes the problem that you can’t concentrate? By the way, if you’ll see somewhere similar shoes to those Stella McCartney’s, let me know!

I found this beautiful stripe shirt in H&M. I went for simple black and white combination together with heeled sneakers. These are from Aldo and I love them. Jeans, as I mentioned before, are Guess.

I’m also thinking about my outfit for LFW.. Are you going as well? I am really excited! :)

Join the Conversation

5 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *