Shoreditch and best bagels

shoreditch_and_best_bagels_4shoreditch_and_best_bagels_2 shoreditch_and_best_bagels_3  shoreditch_and_best_bagels_5

Ani jsem se nenadála a je neděle večer.. Teda, Vy čtete můj příspěvek dnes, v Pondělí ráno:) Zpátky k mému včerejšímu volnu – jakmile jsem se dozvěděla, že do Londýna dorazil ten nápad ze států s duhově zabarvenými bagely, musela jsem tam být. Pochopte, pro mě jako milovníka jídla a sladkého to byl argument pro porušení mé diety. (A pochopte že dietou je myšlen můj zdravý životní styl který si pěstuji).
Jedná se o obchod zvaný Bagel bake a je to v Brick lane. Samozřejmě jsem neodolala a zvládla hned tři bagely – jeden duhový, druhý obyčejný s burákovým máslem a ten třetí je jejich vyhlášený – bagel se soleným hovězím, hořčicí a nakládačkou k tomu. Libovka!
Hm, dnes je to spíš o jídle, co?:) Taky outfit vypovídá o tom, že jsme šli jen na procházku po městě, naladěni na duhové bagely:))

I almost didn’t have time to take some rest and my day off was over. But it was amazing! As soon as I found that rainbow bagels have arrived to London, I had to be in that bakery. Obviously, it didn’t stop with one bagel – I had one rainbow bagel, second one with peanut butter and the third, probably best, was salted beef bagel with mustard and pickle. Ohh! As you can see, today’s post is more about food:) Also outfit was really casual, really for long walk around city. I love those days with Daniil which we spend outside, hanging around, being silly :)

Join the Conversation

2 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *