River Island hat

River Island hat, Zara shirt. My shorts are from H&M and lipstick ChaRiver Island hat, Zara shirt. My shorts are from H&M and lipstick ChaRiver Island hat, Zara shirt. My shorts are from H&M and lipstick Chahat7River Island hat, Zara shirt. My shorts are from H&M and lipstick ChaRiver Island hat, Zara shirt. My shorts are from H&M and lipstick Chanel !River Island hat, Zara shirt. My shorts are from H&M and lipstick Chanel !River Island hat, Zara shirt. My shorts are from H&M and lipstick Chanel !

Sun is shining, weekend is still here… I really hope you everybody are having amazing time!
I really wasn’t thinking about post title long time, because this hat from River Island is simply outstanding! To be honest, it wasn’t love at first sight because I have never worn something like this before. But then, I tried that and it looks so cool! What is your opinion for hats, hm? I will definitely go for another one once I will find something really unique. Together with trendy shirt from Zara (I was inspired by Victoria Beckham and her similar dress) and plain white shorts, you can create really nice, elegant combination!

Venku je pořád úžasné počasí, slunce mi tu praží do oken.. Miluji to! Doufám, že se máte všichni fajn. Moc dlouho jsem nemusela přemýšlet o názvu tohoto článku, protože ten klobouk je vážně úžasný. Nikdy jsem něco takového neměla, neuměla jsem si to představit. Ale zkusit se má vše, že? No a nakonec se z něj stala má neoddělitelná část šatníku. Rozhodně si koupím i nějaký další. Jednoduchou košily s pruhy mám ze Zary. Vzdušná, působící lehkostí.. Strašně by mi sedla v Barceloně, kde jsem před pár dny byla a kam by se svým stylem i hodila. Přidám sem později nějaké obrázky, protože Barcelona stála za to. No a šortky, tak to je jasné, H&M. Nakoupila jsem si asi patero různých, ten střih mi strašně sedne. Myslím, že tato kombinace působí ležerně, elegantně. Rozhodně se nebojte ji vzít do města na nákupy, na zahradní párty anebo výlet.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *