Observatory

observatory observatory observatory observatory

Je Neděle ráno. Včera jsme byli na party v novém klubu Maison house. Party znamená kocovinu / strašnej hlad a tím pádem nezdravou Neděli. Takže zas dělám palačinky:D Po včerejšku jsem se rozhodla zas o trochu rozšířit / omezit? svou dietu. Chci přestat úplně pít. Nebo to omezit na minimum a na párty, které vážně stojí za to. Měla jsem jen dvě skleničky vína a ráno po se mi na obličeji udělaly hned malinké skvrnky. A navíc – pokaždé jsem ten druhý den tak utahaná a líná dělat cokoliv. Což občas není na škodu ale dost to omezuje:).

Nicméně jsem dostála svých ”povinností” a Daniil měl hordu palačinek, burgery, hot dogy a bůhvíco ještě:D Zítra začínáme fakt pořádně jíst, kdo nám to věří?:D (Pochopte, já jím strašně zdravě ale mám problém s velikostmi mých porcí.. kdybyste někdo věděl, jak mít pevnou vůli a nepřejídat se, nebo nějaké tipy, budu moc ráda!)

Dneska to mám doopravdy ve velice jarním duchu, světlých barvách. V madridském parku jsme objevili tenhle úžasný ”skleník” a nafotili tam krásné fotky. Bílou košili mám z Manga a Vám doporučuji na léto podobný kousek pořídit také! Můžete s tím mít tak moc outfitů. Džíny jsou opět Levis. Moc jsem toho do Madridu netahala a navíc alespoň ukazuji jejich další možnou kombinaci:).

Přeji Vám všem krásný den!

It is Sunday morning. Yesterday we were partying in a new club called Maison house. Partying means hangover slash very naughty Sunday brunch. So I’m making pancakes again. After yesterday I decided to ”expand” my diet a bit more. I would like to stop drink alcohol, well I would love to cut it only for really good parties / really good alcohol / really rare occasions:D. Honestly, I had just two glasses of wine and I’ve got already small red marks on my face! Also, every time after drinking I am so lazy second day and tired as well.

Anyways, I kept my duties and made the pancakes / burgers / hot dogs for Daniil:D Tomorrow both of us will start with very proper diet. In my case, I just really need to eat smaller portions. Does anybody have any tips how to eat smaller portions? Because I eat super healthy but too much:(

Today’s outfit is very summery! We found this ”observatory” in Madrid park and made there beautiful pictures. I bought the white shirt in Mango and I love that. I really recommend it even for you, it is amazing piece to have in wardrobe because you can combine it so much! Here I wear it again with my Levis jeans. I didn’t want to pack that much for this trip so at least you can see the jeans in different combination:).

I wish you amazing day!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *