Cameo pink vest

oasis pink cameo vest oasis pink cameo vest oasis pink cameo vest 3K3A9283

Pecka, čas letí jak o závod a já si všimla, že blog je skoro 14 dní bez příspěvku. Jednak za to může wordpress a jednak.. Vlastně je to jen moje vina, že:) Nebudu se vymlouvat, prostě jsem měla pár oddechových dnů, kdy se mi nic nechtělo. Také jsem si dala na čas a přemýšlela, jakým směrem bych chtěla můj blog vést.. Víte, říkala jsem si, že to budou jen samé outfity a módní inspirace. Poslední dobou ale přicházím na to, že bych s Vámi moc ráda sdílela můj život obecně, vše kolem mě co mě baví, co mi chutná a co ráda dělám.
Takže kdyby Vás po čase moc štvalo, že mluvím až moc o tom, jak je nezdravej cukr a nebo co k čemu nosit, určitě mi řekněte:D

Ráda bych se i pustila do vlastního YouTube kanálu ale co Vám budu povídat, strašně se bojím a jsem nervózní, že to bude nuda. Ale co, uvidíme – spíš Vy uvidíte, a snad se to povede a bude se Vám to líbit:)

Jak jste se měli Vy? Dnes jsem skoro komplet oblečená z Asosu – vestička v jemně růžové barvě, která letos vládne mému šatníku, rolák s krátkým rukávem a páskové boty na podpatku. Jen kalhoty jsou značky Joseph.

Great, time flies so fast and I just mentioned that blog is almost 14 days without any post.. What can I say, it is just my mistake! I don’t want to search for apologies, I just had couple of relaxing days without blogging. I was also thinking about my blog. Which way I would like to present it, which content I want to be published. You know, I really love fashion and styling clothes but I want this blog be more me. I want to share with you what I like to do, what I love to eat etc. So please let me know once you will be fed up my sugar-free posts and diet tips or styling DIY :P.

So what you have been up to?:)
Today I wear almost everything from Asos! The long cameo vest, turtle neck with short sleeves in white color and beautiful pair of heeled shoes. Except trousers, these are Joseph.

PS: I was also thinking about my own YouTube channel but.. it is so scary and I feel so insecure! :Hopefully it will be gone soon and the channel will really happen:)

May 10, 2016

0 comments on “Cameo pink vest”

    Leave a reply

    Your email address will not be published.