_K3A0950 _K3A0965 _K3A0967 _K3A0973 _K3A0976 _K3A0982

I am sitting in our hotel room, in Daytona beach. We are about to take Nascar tour! So excited. Anyways, time is our enemy :D. I will tell you more later, about booking hotels through booking.com, hotel tonight or priceline. It is fun, it is annoying but mainly it is adventure:D Yesterday we said bye to Miami and left the beautiful beaches for anothers. For my birthday I got this beautiful swimsuit by Chiquelle! It is amazing piece, the fabric is very good quality. Check their online store! So talk to you soon, we’re leaving for Nascar!

Sedím na zemi v hotelovém pokoji na Daytona beach. Včera jsme opustili Miami a vydali si pomalu ale jistě směr na západ. Čas je náš nepřítel :D. Více Vám určitě napíšu později, o bookování hotelů last minute přes různé appky apod. Teď se momentálně chystáme na Nacar tour. Strašně moc se na to těším, Nascar miluju!!!
Na fotkách jsou plavky, které jsem dostala k narozeninám. Chiquelle se značka jmenuje. Kvalita je úžasná, nejvíc miluju tu růžovou barvu. Akorát by mohli zapracovat na kvalitě zákaznického servisu trochu:P
Tak já letím na Nascar!

Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *