boho style zara top boho style zara top boho style zara top boho style zara top boho style zara topboho style zara top Krásné ráno! Dnes mám celkem napilno. Vstávala jsem ještě dříve než normálně, abych stihla posilovnu. Poté následuje účast na jednom placeném testování appky (komu by se nehodilo 4O liber na make up, že?) a odpoledne práce. Nejsem velkým fanouškem pozdních směn, jsem spíše raní ptáče.. Co Vy? Včera na cestě z Whole food marketu jsme udělali tyhle fotky. Oblast v našem sousedství je vážně nádherná. Jako pozadí k outfitu jsem využila tyhle mentolově zbarvené dveře, strašně se mi líbí ta barva.  Líbí se Vám můj dnešní boho styl? Blůzku mám ze Zary a stala se hned mým oblíbeným kouskem na léto. Jaké máte zatím léto Vy? Lucie

Good morning babes! Today I have busy day. I had to wake up early, quickly do work out, attend some research session in one company and now work. I am more morning person, not big fan of those evening shifts. But nothing to do about it!

We were on our way home from Whole food market yesterday and took pictures in very nice area around our neighbourhood. I fell in love with the mint colored doors! Do you like this boho style on me? The blouse from Zara is totaly adorable.

How is your week going so far? What are you doing during these summer days?:) Take care!

Lucie

Join the Conversation

2 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *