Lace jumper

lace_jumper_2 lace_jumper_3 lace_jumper_4 lace_jumper_1

Neměla, ale opravdu bych neměla chodit na Oxford street pokud mám velice napnutý rozpočet a žádné peníze na zbyt. Samozřejmě jsem včera zavítala do River Islandu a zjistila, že mají slevy. A to bylo hotovo. No nic, stalo se!:D

Koupila jsem si více věcí ale dnes Vám předvedu svetr s takovým vázáním vpředu. Bude to bomba v létě se šortkami ale i teď k džínám a podpatkům to vypadá skvěle!
Upřímně, tenhle trend je veknu už pár měsíců ale já prostě nenašla žádný kousek s tím vázáním, který by se mi tak líbil, až včera. River Island prostě nikdy nezklame, je to momentálně moje nejoblíbenější značka!

I really should not walk on Oxford street when my money are super tensed and I am almost broke. Of course I went to River Island and found out that they have 20% off when you spend more than £50. And that was it, I will eat just bread for rest of the month:D

I bought more stuff but today I will show you just the lace jumper. Eh, that trend is out for couple of months, but I couldn’t find anything enough pretty. Just yesterday, in River Island store. I just love that brand!

It will be so amazing in combination with shorts in summer but now, together with ripped jeans and heels, it can also do great job, don’t you think?:)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *