still silk shirt and asos shorts _K3A0111 still silk shirt and asos shorts still silk shirt and asos shorts

Mám seznam. Teda, já mám obecně na všechno seznamy a organizační diáře, popisovače a všude kolem malé poznámky. Tohle byl ale můj seznam věcí, které jsem si chtěla poslední dobou koupit. Zapomněla jsem na něj. To se se seznamy občas stane, když jich máte tolik jak já. Každopádně ten list asi nějak utkvěl v mé hlavě, protože tahle hedvábná košile je další z věcí, které jsem poslední dobou sháněla.

Tuhle hedvábnou halenku jsem sehnala v Harvey Nichols, od značky Still. Nemůžu ani věřit, že původní cena byla něco přes dvěstě liber! Podařilo se mi jí ulovit ve slevách, o skoro osmdesát procent levnější. Občas si tak i říkám, jaká je kvalita těch věcí a proč je to možné, že je prodávají ve výprodejích tak pod cenou. Nicméně, jsem za to moc štastná:)

O víkendu jsme šli s Daniilem do kina a košile v kombinaci s bílými šortkami a výraznými náušnicemi byla jasná volba. Musím taky zmínit, že na vhodnou chvíli pro focení outfitu jsme čekali asi půl hodiny, protože jsme před tím parádně zmokli:))
A jaký byl Váš víkend?

I have a list. Well, actually, I have lists for everything and everywhere, small notes around the room and pens. But this was a list of things I wanted recently buy. I forgot about it. Apparentely my unconscious works well becaus this silk shirt is another piece from that list which I bought! I am so happy I found such an amazing piece. The crazy fact is the original price was more than £2oo. I got it for less then 20% of the original Price. You just saying to yourself what’s the quality and value of the garment, right? Anyway, I was happy for it, my first silk shirt!:)

On weekend, me and Daniil went to the cinema. This purple silk blouse by Still brand, together with white shorts by Asos, was the right pick for that night. And I can say it is ok when it get wet – to understand, half an hour before we took pictures we got amazingly wet by rain:)

And how was your weekend?:)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *