Hoodie. What else?

hoodie hoodiehoodie

Krásné ráno všem!

Taky na Vás jde jaro? Včera jsem šla z práce a byť bylo celkem pozdě a já byla strašně utahaná, pořád jsem si užívala tu vůni vzduchu po slabém dešti, to příjemně vlahé počasí a západ slunce. Občas jsem strašnej romantik.

Strašně ráda se i probouzím brzy ráno (Daniil mou vášeň tolik nesdílí), zpívám si po celém bytě (pro tohle nesdílí vášenň nikdo) a prostě celkově tak magořím. Taky jste raní typ nebo spíš noční sovy?:)

Dnes mě Daniil vyfotil na cestě do práce. Občas volím pohodlí před elegancí a tak mě zachytil v mé komfortní zóně a “jsemnacestědopráce” outfitu. Ale i tak se mi má kombinace moc líbí, mikina půjčená od mého kluka a přes to džínová bunda. Legíny, kdyby Vás to zajímalo, jsou Joseph, gabardýn, strašně moc pohodlné!

Jinak mějte fajn den. A určitě mi tu nechte odkaz na Váš blog, nebo třeba nějaký tip na zajímavý outfit právě s mikinou. Je to takový basic kousek který se dá fakt kombinovat.

Good morning!

Do you also feel spring vibes? I was on my way from work yesterday and however I was really tired and it was quite late, I was still enjoying the warm evening, air smelling after the rain.. Sometimes I am such a romantic.

I really like to wake up early in the morning (Daniil does not share this with me) and sing all around our flat (nobody shares this passion) Are you also early birds or more like night owls? :)

Today Daniil made my outfit pictures on the way to the work. Sometimes I prefer comfort before elegant outfits so here you can see me in Daniil’s hoodie and jeans jacket. I really like this combination. Leggins, if you are interested, are Joseph, and they are so comfortable!

Well, have a good day everybody!
For sure leave me here links for your blog or maybe if you have any inspiration how else to wear hoodie?:)

Join the Conversation

1 Comment

  1. Krásné fotky, hlavně ta druhá. Moc ti to tam sluší. Já jsem také ranní ptáče, jsem po ránu vždy extrémně produktivní a večer umírám u televize. A lidi kolem mě si ťukají na čelo :)

    Poshlife

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *