do you have a plan? do you have a plan? do you have a plan? do you have a plan? do you have a plan? _K3Ab0393 do you have a plan?

Pokud se dokážete nadchnout z plánování věcí tak jako já, pochopíte. Poslední dobou myslím jen a jen na náš velký trip a co vše musím před tím zařídit. Najít si levné studio pro nové gelové nehty, najít nejméně bolestivý způsob kterým lze udělat vosk pro odstranění chloupků, objednat všechny ty proteinový tyčinky a nápoje, ať se máme čím zaplácat, naplánovat hotely a cesty.. no prostě všechno tohle.
V Londýně se léto opravdu vydařilo. Tenhle rok. Asi vyjímka. Každopádně občas, když mám den volna, užívám si to počasí pěkně z pohodlí své postele. Prostě pracovat v retailu je fyzicky náročný. I tak jdu alespoň na tu hodinu ven, vyvenčit se, nakupovat (jídlo) a nadýchat se čerstvého vzduchu.
Posledně jsme se byli takhle vyvenčit kolem oblasti zvané Putney, nedaleko od nás. Strašně se mi to místo zalíbilo a moc ráda bych tam i bydlela. Propojení novostaveb s úzkou říčkou, přístavem a staronovými loďkami, to vše zasazené do poklidného prostředí.
Ten den jsem měla možnost konečně obout nové nazouvací “pantoflíčky” z New Looku. Ta oranžová barva velice pěkně vynikne na opálené kůži.. Ostatně jako asi vše. Nechci propagovat nezdravé opalování ale ten hnědo-bronzový odstín na sobě prostě miluju. Zkombinovala jsem je se šortkami na zavazování ze Zary a over-sized blůzou z Manga. Brýle jsou z River Islandu.

When you can get as excited as me and love planning as I do, you will understand. Lately I am just thinking what everything I have to get ready before our trip! Find a studio where I can get my nails done, find least painfull way to do bikini wax (for very first time, auch!), order our protein supplements, plan food for those days, chose hotels for each city… Uh! I love it! But honestly, does anybody know about good place to have nails done?:)
London summer is beautiful this year. Sometimes when I have day off I am enjoying this weather.. usually from my bed with series turned on. Well, working in retail simply hurts so I need proper rest! But obviously I’m gonna walk myself later a bit! How are your days going?
Last time, when we were on our way home from our ”get free guacamole” tour, we walked around Putney. The place is like hidden spot, very calm with all those new buildings set into the riverside with all these old boats.. Pretty cool!

For the first time I can show you my shoes from New Look – looks so cool on tanned feet.. Actually, everything looks better if you are tanned. I put them together with Zara shorts with knot in front part and oversized Mango shirt in very casual way. My sunglasses are River Island.

 

Join the Conversation

2 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *