Cullote trousers

culotte trousers culotte trousers culotte trousers culotte trousers

Tak jsem si v Harvey Nichols koupila culotte kalhoty, můj první designérský úlovek! Jsou značky Valentino a jsou jedním slovem úžasné…. Pokud si ale říkáte, že mám tolik peněz na to, abych nakupovala Valentino jen tak, vůbec! Londýn je totiž super na výprodeje. Takže kalhoty mě stály místo tříset liber, pouze čtyřicet liber. Jsem strašně ráda za takový úlovek! Na druhou stranu si ale říkám, jaká je potom hodnota těch kalhot, když tu cenu dokáží srazit tak nízko. Tak nějak to ztrácí na exkluzivitě.

Nicméně kalhoty jsou vážně pecka. V mé dnešní ležerní kombinaci se slip-on teniskami na platformě a mikině se staly mým oblíbeným outfitem. Příště je zkombinuji s černými jednoduchými podpatky. Kalhoty jsou velice široké, strašně pohodlné.
Máte Vy ve své skříni nějaký drahý designérský kousek?:)

So I bought these culotte trousers in Harvey Nichols that day. It is my first designer’s piece – Valentino! And they are so amazing.. However if you think I shop often Valentino, then no. It is the sales for what I London love a lot – it was almost £300 and I bought it for £37! After that you are just thinking what’s the real value of the trousers, it kind of loses its exclusivity..

Anyway, they are so beautiful. In my today’s combination with platformed shoes with hoodie it became one of my favourite outfit for sure. Next time I will combine it with black heels. Trousers are really wide and comfortable!

Do you have any designers piece in your wardrobe?

Join the Conversation

2 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *