Brand new day means brand new start!

brand new day in H&M shorts! brand new day in H&M shorts!  brand new day in H&M shorts!brand new day in H&M shorts!

Krásné ráno všem!
Poslední den měsíce.. Nemůžu tomu uvěřit, že půl roku je už za námi. Každopádně se nemůžu dočkat prázdnin.
Dní, strávených s přáteli, opalováním se na pláži, popíjení drinků na hotelovém pokoji a procházení se po nových místech.. Máte taky nějaké plány na léto? Musím se Vám také svěřit, že tento rok se budu cítit méně stydlivá v bikinách či kratších a odvážnějších outfitech – poslední měsíce na sobě dřu a plavková sezona pro mě byla vždy velký strašák. A nezáleží na tom, jakou velikost nosím, nebo kolik vážím, prostě se cítím o hodně lépe:) Určitě mi dejte vědět, pokud jste na sobě také pracovali, jste na sebe za něco pyšné – moc ráda o tom uslyším!
Taky se nemůžu dočkat být opálená. Protože z posledních outfitových postů můžete zaznamenat, že barva mé kůže téměř splývá s barvou stěn okolo:).
Fotky jsme pořizovali včera kolem Park Lane. Nádherná lokalita ale Londýnské léto nic moc zatím. No, udělali jsme co jsme mohli a díky talentu Daniila z toho vznikly krásné fotky. Na sobě mám top ze Zary, šortky H&M a boty z Primarku a absolutně je miluju!
Mimochodem, moc bych ocenila tipy na pěkné bikiny nebo plavky vcelku. Začínám šílet, že nemůžu najít žádné pěkné, co by mě zaujali!

Tak mějte nádherný den!

Hey babes!
Last day of the month. I can’t believe time flies so fast and half of the year is gone. I literally can’t wait for my holidays.  Do you have any plans for this summer? I really can’t wait for days spent on beach, just chilling and enjoying time with friends. To be honest, I will be also less insecure in my bikinis and generally in shorter dresses or shorts. Lately I worked really hard to be a bit proud of myself and happier with my body – doesn’t matter which size am I or how skinny I am, but the feeling of confidence you gain after some work is amazing! :) So that’s just one thing I wanted to share with you.
I also can’t wait to be tanned – as you can see on pictures I am very pale and my skin blends with walls around:D
We made the pictures yesterday around Park Lane area. The weather.. Well, London summer can be cold and grey. We did our best and Daniil thanks to his talent did amazing pictures. I am wearing shorts from H&M, top by Zara and shoes are from Primark – I love them!
By the way, I would really appreciate some tips for swimsuit as I am struggling with choosing one!

Have an amazing day!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *