Black and orange bikini

my victoria's secret black and orange bikinimy victoria's secret black and orange bikinimy victoria's secret black and orange bikinimy victoria's secret black and orange bikinimy victoria's secret black and orange bikini

I am sitting on the sofa. On a beach. Writing my latest blog post. And I am very enjoying that:). I hope you are having a good day so far, having a nice day at work or being happy somewhere on holidays. Today we are on the beach in Jimbaran. I bought in last minute these Victoria’s Secret bikini so hope you like it. As you could find, I am obsessed with orange color. And I have to say these bikini are way to comfortable! Can you recommend any nice brand for bikini? Or which one is your favourite?

Here are quite big waves. Bali is well known for its surf beaches. So during making shoots I was strugling with staying on one place:D

Sedím na pláži, válím se na lehátku a popíjím drink. A upravuji fotky na blog. A strašně si to všechno užívám:) Doufám, že Vy se máte také dobře, že máte dobrý pracovní den nebo také odpočíváte někde u moře. Dnes jsme na pláži v části Jimbaran. Asi Vám to nic neřekne, hm, asi udělám nějaký článek o Bali celkově. Každopádně mám na sobě bikini, které jsem na poslední chvíli koupila ve Victoria’s Secret. Jsou tak strašně pohodlné! Máte nějakou oblíbenou značku, co můžete doporučit?

PS: Jsou tu celkem velké vlny, Bali je známé pro své surfařské pláže. A tak to se mnou při tom rádoby pózování pěkně házelo!:)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *