AQAQ dress

Orange AQAQ DressOrange AQAQ Dress Orange AQAQ Dress Orange AQAQ Dress Orange AQAQ Dress Orange AQAQ DressGood morning!:)
So I took a rest for a while from blogging and just enjoyed a bit of traviling here on Bali. Hmm, sorry for a week break! Now we are on Nusa Lembongan island in lovely resort! We live in those typical wooden houses called huts. It is so amazing here. Anyways – today I will show you probably one of my most favourite pieces in wardrobe – AQAQ dress. The brand is awesome. Not the cheapest one though. But if you saw the quality, the colours and interesting cuttings of their clothes, you would invest the money as well. Definitely visit their website (their shop in London in best scenario).

Přeji dobré ráno všem!:)
Tak jsem si na chvíli dala oddech od blogu a jen cestovala po Bali – za týdenní odmlku se tedy odmlouvám. Hmm, znáte někdo prokrastinaci? To totiž umí být pěkná potvora:) Momentáně se nacházíme na ostrově Nusa Lembongan, v úžasném resortu, který je tvořen,zde pro Bali, typickými dřevěnými domky. Je to tu úžasné! Nicméně – dnes jsem Vám chtěla ukázat můj pravděpodobně jeden z nejoblíbenějších kousků ve skříni – šaty od značky AQAQ. Není to úplně levná záležitost ale ta investice za to stála. Mají úžasné originální střihy šatů, krásnou škálu barev a o kvalitě nemluvě.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *