cherries trousers cherries trousers cherries trousers cherries trousers cherries trousers

Jak se náš velký road trip blíží čím dál, tím víc, mé tělo je jakoby víc a víc unavené. Nevím, jestli to už prostě vzdává a říká si ,,kašlu na Tebe ty blbko, já chci prázdiny”, nebo jestli je to tou nízkokalorickou dietou co teď mám (za to mi mé tělo nadává hůře) ale už jen tři týdny!

Ležíme s Daniilem v posteli a koukáme na filmy, popíjíme kafe. Je chudák taky celej hotovej, celý den strávil předěláváním mého blogu (děkuju, jsi úžasný, nejlepší a máš u mě deset tisíc palačinek a masáž). A prostě tak, užíváme si jeden druhého. Obloha venku vypadá tak těžce, jakoby měla každou chvíli spadnout. Bude pršet a já se na to těším, to je u filmů nejlepší. 
Blbá otázka ale zeptám se – byli jste někdy v Americe? Mě prostě státy přijdou jako jiný svět. Jestli je to těmi mega porcemi jídla, vším tím sortimentem make upu co tam mají nebo tou jejich náturou, nevím. Ale miluju to a jsem tím duchem prolezlá skrz naskrz. 

Dnes k outfitu… Mám nové kalhoty z River Islandu, top ze Zary, botky a náhrdelník Asos. Náramek Primakr. Tečka. Vím, dnes stručně, ale chci si jít užít Daniila!:)

As our big trip is closer and closer, I feel more and more tired. I would say it feels like my body is giving up, looking for holidays, some rest and doing nothing else apart from walking and relaxing. It also might be my low carb diet but after today’s dinner this danger doesn’t threaten me anymore. 
I know it might be stupid question, but have you ever been in states? I found lots of people around are not that blessed as I am and cannot afford so much traveling. I am really glad for this opportunity! 

As I said, me and Daniil are after dinner, laying in a bed, watching movie and drinking coffee. He is tired as well as he was working all day on my website (big thank you!!!). So we are just here, being silly and enjoying each other. The sky outside looks so heavy and it looks like it will rain soon. Great, it is the right atmosphere for watching movies!

Today’s outfit is from River Island (trousers) and top (Zara). The necklace is from Asos and bracelet from Primark. I know, what a short description today but I’m going to enjoy my Daniil, sorry!:) 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *