From Santa Monica - flannel shirt, primary shorts, papaya top From Santa Monica - flannel shirt, primary shorts, papaya top From Santa Monica - flannel shirt, primary shorts, papaya top _K3A2035 From Santa Monica - flannel shirt, primary shorts, papaya top

Couple of days before Vegas, we spent some time in Santa Monica, on the beach, close to the pier. I am sure you saw some pictures of the pier – it is like a small fairy there with the big wheel. It is beautiful, especially in the night. I am wearing shirt from Walmart, shorts from Primark (I lost some weight and they are too big, but I love them! any tips what to do with too big denim shorts?) and top from some shop from Austin. I don’t remember the brand as I removed the tag – something called Papaya I guess..?
Our journey went into the second half and I am writing you this post from Las Vegas. It is crazy how times fly if you are doing something what you love. I tend to talk about America and Vegas as I am here but I want to keep this for separate blog post, so today is more about pictures than talking.
How about you guys, how are you, what you’ve been up to?

Pár dní před velkým Las Vegas jsme strávili v Santa Monice, kolem pláže. Určitě jste už někdy viděly ty romantické fotky s velkým ruským kolem na mole, s barevnými světly a plno lidmi. Byla to opravdu nádhera! Fotky Vám ukážu příště – mám pořád tendenci zabíhávat do jiných sfér, tak moc se s Vámi chci podělit o všechny zážitky odsud:)

Mám na sobě košili z Walmartu – stála jen nějakých osm dolarů a já doufám, že mi vydrží, protože ta kvalita je úžasná a střih dokonalý! Je to taková ta správná zimní flanelovka.  Šortky jsou z Primarku. Taky pecka, ale od minulého roku jsem pohubla, a tak mi jsou velké (kdybyste měli nějaký tip, co dělat s převelkými džínovými šortkami, dejte prosím vědět). a top je z nějakého obchodu z Austinu ale bohužel si nepamatuji jméno. Tuším, že Papaya?!

Nicméně, je to šílené jak čas letí, když děláte něco, co milujete. Náš výlet se přelil do druhé poloviny a já Vám píši příspěvek z Las Vegas, naprosto šíleného místa na světě!
Dnes je to více o fotkách, tak si je užijte! Doufám, že se máte všichni fajn!

Join the Conversation

2 Comments

  1. Bílé tílko, džínové šortky a kostkovaná flanelka – úžasný. Pohodlný, a zatračeně pěkný outfit :) Jinak jsem moc moc zvědavá na článek z Las Vegas! Ty si žiješ :)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *